تبلیغات
کتابخانه ملاحسینقلی شوندی - برگزیدگان جشنواره کتابخوانی رضوی همدان تقدیر شدند

فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز

لطفا از تمام مطالب دیدن فرمایید.
برگزیدگان جشنواره کتابخوانی رضوی همدان تقدیر شدند

به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، ظهر امروز آئین اختتامیه هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی استان همدان در سالن فجر شهر همدان برگزار شد، تقدیرشوندگان این جشنواره از کتابخانه‌های برتر روستایی کتابخانه ادیب با مسوولیت زهرا طهماسبی، کتابخانه حکمت با مسوولیت محمد عبدلی و کتابخانه سوباشی با مسوولیت یوسف قریشی بودند.

کتابخانه‌های برتر شهری در هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی استان کتابخانه اشرفی اصفهانی با مسوولیت مجید اسکندری و کتابداری پروین مجیدی و لیلا پرهیزگاری، کتابخانه شهید باهنر با مسوول زینب رهبر ادب و کتابداری رضا رحمانی صادق، کتابخانه شهید مفتح با مسوولیت زهرا سمیعی مصلح و کتابداری شبنم حق‌بین، کتابخانه کوثر با مسوولیت سمیه مجیدی و کتابداری علی حسین نسرین‌دوست، کتابخانه امام حسین(ع) با مسوولیت طیبه ریحانی عبدانی و کتابداری فاطمه مرتضایی بوده است.


کتابخانه فاطمه‌الزهرا با مسوولیت سعید قیصری، کتابخانه توحید با مسوولیت جلال اصلاحی و کتابداری مریم محمودپور، کتابخانه ولایت با مسوولیت سکینه تاجوک و کتابداری سعید لطفی، کتابخانه باقرالعلوم(ع) با مسوولیت محمد فضلی و کتابداری آسیه آقایانی، کتابخانه  امیرالمومنین(ع) با مسوولیت پریسا شاهرخی و کتابداری نگین روزبهانی جزو کتابخانه‌های برتر شهری هستند.

شهرستان کبودراهنگ و سید جواد معینی رئیس کتابخانه‌خای عمومی این شهرستان، شهرستان بهار و معصومه فزونی رئیس کتابخانه‌های عمومی این شهرستان و شهرستان اسدآباد و مهدی مرادیان تمجید رئیس کتابخانه‌های عمومی شهرستان به عنوان شهرستانهای برتر این دوره از جشنواره شناخته شدند.

رسانه برتر هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی مریم شهابی باهر سرپرست خبرگزاری فارس در همدان و یدالله طاقتی احسن سردبیر روزنامه همدان‌پیام شناخته شدند.

لازم به ذکر است که سیده لادن هادئی و غلامرضا محرابی از خیرین و  میلاد سماواتی در بیمه ایران و مهدی زارعی در شرکت رنگ نیپون از حامیان مالی این جشنواره بودند.

دستگاه‌های همکاری‌کننده شامل سپاه انصارالحسین(ع) بود که از  علی اکبر کریم‌پور به عنوان معاون روابط عمومی سپاه انصارالحسین (ع) استان تقدیر شد، در اداره کل ورزش وجوانان از اسدالله ربانی مهر معاون ورزش و جوانان، در دانشگاه بوعلی سینا از حسن سجادی‌پور مدیر فرهنگی دانشگا، در دانشگاه پیام نور از صادق ذوقی‌احسان مدیر فرهنگی این دانشگاه و در دانشگاه علوم پزشکی نیز از منصور حیدری مدیر فرهنگی این دانشگاه علوم پزشکی تقدیر شد.
 
همچنین  از شهرداری همدان محمد قدیمی معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری، محمد پوروخشوری مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی همدان و حومه، زهرا رضوی معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان، زهرا مصلح خو از اداره کل حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس، مسئول کتابخانه بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های اسلامی همدان و  از صدا وسیمای مرکز همدان رضا محمودی شجاع  به عنوان مدیر تولید برنامه‌های صدا و سیمای مرکز همدان،  از اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان همدان حجت الاسلام والمسلمین علیرضا طالبی به عنوان مسئول فرهنگی و از اداره کل زندان‌ها جبار پیوسته به عنوان معاون سلامت و اصلاح و تربیت تقدیر شدند.

گفتنی است در این جشنواره هاشم سعیدی شکوه از سمن‌های «منتظران المهدی» مریانج و احسان زندی موسسه مکارم اخلاق مورد تقدیر قرار گرفتند.

برندگان خانوادگی الکترونیک محمدرضا ترکاشوند، رضوان ترکاشوند، الهام ترکاشوند، محمد صالح ترکاشوند، سمیه ترکاشوند، محمود ترکاشوند، مهدی مشفق، علی میرشکاری و حسین ترکاشوند از کتابخانه توحید در شهرستان ملایر و در رده بزرگسال بودند.

همچنین سکینه سهرابی وفا، رضا وکیلی والا  از شهرستان بهار در رده سنی بزرگسال جزو برندگان خانوادگی الکترونیک تقدیر شدند، مهناز قاسمی، ناصر قاسمی، زهرا قاسمی، کبری قاسمی از شهرستان رزن در کتابخانه شهید مفتح و در رده سنی  بزرگسال و رحمت‌الله  رستمی، مهدی رستمی و فاطمه آقابیگی از شهرستان ملایر در کتابخانه توحید در رده سنی بزرگسال به عنوان برندگان خانوادگی الکترونیک معرفی شدند.

برندگان خانوادگی مکتوب از شهرستان بهار، نهاوند و ملایر، برندگان انفرادی الکترونیک از شهرستان رزن، ملایر و کبودراهنگ و برندگان انفرادی مکتوب از شهرستان ملایر، کبودراهنگ، تویسرکان و همدان بودند.

برندگان استانی نوجوان زهرا عباسی از نهاوند، امیرعباس پورشیری از شهرستان همدان، عباس عبداللهی از اسدآباد شناخته شدند.

لازم به ذکر است از یلدا سواری از فامنین، علی‌اصغر امیری خوشبرد از شهرستان همدان، فاطمه زارعی از کبودراهنگ، مائده قاسمی از شهرستان ملایر، علیرضا مولایی از شهرستان رزن و ریحانه طالبی از شهرستان بهار به عنوان برندگان استانی کودک نام برده شد.

کتابداران برتر این دوره از جشنواره زهرا قراگوزلو از کتابخانه شهید مدرس همدان، طیبه عبدلی مرویلی از کتابخانه برادران شهید مومنی شهرستان ملایر، اشرف واحدیان از کتابخانه آیت‌الله محمد تقی جعفری از شهرستان ملایر، سمیه سوری و عبدالمجید ربیعی از کتابخانه رضی‌الدین آرتیمانی شهرستان تویسرکان، عاطفه لطیفی از کتابخانه امام سجاد(ع) شهرستان ملایر، سیده کبری سپهر از کتابخانه شهید رجایی اسدآباد، مصطفی زارعی کتابخانه ثامن‌الائمه شهرستان کبودراهنگ شناخته شدند.تاریخ : شنبه 28 مرداد 1396 | 10:39 ق.ظ | نویسنده : مجید بیگلری | نظرات
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By SlideTheme :.

  • بابل