تبلیغات
کتابخانه ملاحسینقلی شوندی - معرفی کتاب دفاع مقدس:"دختر شینا" به کوشش بهناز ضرابی زاده

فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز

لطفا از تمام مطالب دیدن فرمایید.
این کتاب که برای اولین‌بار در سال 90 منتشر شد، عموماً به عنوان یکی از پرمخاطب‌ترین کتاب‌های انتشارات سوره مهر مطرح می‌شد. اما اطلاع‌رسانی عمومی و معرفی مناسب آن از راه‌های مختلف به ویژه پخش تیزر سینمایی با بازی الیکا عبدالرزاقی و امین زندگانی سبب شد تا مخاطب بیشتری مشتاق خواندن این کتاب شود.

«دختر شینا» که دربردارنده خاطرات قدم‌خیر محمدی کنعان است، به قلم بهناز ضرابی‌زاده نوشته شده و دربردارنده خاطرات یکی از همسران شهداست که از دوران کودکی تا زمان شهادت همسرش روایت می‌شود. براساس آمار ارائه شده از سوی انتشارات سوره مهر این کتاب تنها در پاییز سال جاری بیش از 80 هزار نسخه به فروش رفته است. «دختر شینا» تاکنون 76 بار تجدید چاپ شده است.

«آن بیست و سه نفر» نیز دیگر کتاب پرمخاطب انتشارات سوره مهر در سال جاری بود که بنا بر اعلام این انتشارات طی یک‌سال گذشته تعداد 90 هزار نسخه از آن به فروش رفته است. این اثر به قلم احمد یوسف‌زاده نوشته شده دربردارنده خاطرات او به همراه 22 نوجوان دیگر از دوران اسارت است.

«سلام بر ابراهیم» عنوان دیگری است که می‌توان در این فهرست از آن یاد کرد. این اثر که توسط گروه فرهنگی شهید ابراهیم هادی تدوین شده، دربردارنده خاطراتی از همراهان و همرزمان شهید است. این اثر در سال جاری 120 هزار نسخه به فروش رفته است.تاریخ : سه شنبه 4 مهر 1396 | 02:07 ب.ظ | نویسنده : مجید بیگلری | نظرات
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By SlideTheme :.

  • بابل