تبلیغات
کتابخانه ملاحسینقلی شوندی - معرفی ۵۴ کتاب در رابطه با دفاع مقدس:قسمت ششم

فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز

لطفا از تمام مطالب دیدن فرمایید.

26- «تمنای شهادت» " گردآورنده:مراد احمدی – ناشر:نشر مجنون
زوایایی از خصوصیات سردار لشکر شهید احمد کاظمی فرمانده نیروی زمینی سپاه از زبان همرزمان با آثار و گفتاری از رحیم صفوی،قاسم سلیمانی،مهدی کلیشادی،مصطفی ایزدی،حسین علایی،محمدباقر قالیباف،محمد مهدی کاظمی و... ((خداوندا فقط می خواهم شهید شوم.شهید راه تو.خدایا مرا بپذیر و در جمع شهدا قرار بده))"

27- «دسته یک» " بازروایی خاطرات شب عملیات 24/11/1364 جاده فاو ام القصر نویسنده:اصغر کاظمی – ناشر:سوره مهر – تعداد صفحات:831  کتاب دسته یک جلد یکم از یک مجموعه دو جلدی و حاوی احوال و اقوال افراد یک دسته 29 نفره نظامی است که در شب عملیات به ماموریت اعزام شده و هرکدام سرنوشتی پیدا کرده اند.این کتاب بخشی از گذشته و آینده این افراد را نیز شامل می شود.اصغر کاظمی محقق از 16 سال پیش سرگرم تهیه آثار،نگارش احوال و تدارک مقدمات این کتاب بوده است"

28- «مجموعه کتاب های نیمه پنهان ماه» " ناشر:روایت فتح
ازاین مجموعه که خاطرات سرداران شهید به روایت همسر است تا بحال خاطرات مصطفی چمران،محمدابراهیم همت،حمیدباکری،اسماعیل دقایقی،عباس بابایی ... منتشر شده است.مجموعه ای جذاب و خواندنی.

29- «مجموعه کتاب های آسمان» "ناشر:روایت فتح
از این مجموعه که خاطرات سرداران شهید خلبان به روایت همسر است تا بحال خاطرات بابایی،دوران،فکوری،یاسینی...منتشر شده است مجموعه ای جذاب و دیدنی.

30- «رفاقت به سبک تانک» "نویسنده:داوود امیریان – ناشر:سوره مهر
کتاب مجموعه ای پراکنده از طنزهای جبهه است بهترین کتاب دفاع مقدس در سال 83 و از معدود کتاب های طنز جنگ"تاریخ : سه شنبه 4 مهر 1396 | 02:13 ب.ظ | نویسنده : مجید بیگلری | نظرات
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By SlideTheme :.

  • بابل